خانه
تماس با ما
نقشه سایت
08:591391/12/1 سه شنبه
رییس اداره تعاون وخدمات رفاهی فرهنگیان آموزش وپرورش خبر داد:
دو هزار آموزشگاه در فارس آماده اسکان زائران فرهنگی در عید نوروز

رییس اداره تعاون وخدمات رفاهی فرهنگیان آموزش وپرورش فارس از آماده سازی نزدیک به دوهزار آموزشگاه و هجده هزار کلاس درس در سراسر استان برای اسکان زائران فرهنگی در عید نوروز خبر داد.

به گزارش اداره روابط عمومی آموزش وپرورش فارس ، خدابخش شهبازی با اعلام اینکه طرح اسکان فرهنگیان در ایام نوروز 92 به منظور ارائه خدمات رفاهی مطلوب و در راستای حفظ شان و منزلت فرهنگیان عملیاتی خواهد شد ، اظهار کرد : برای اجرای مطلوب این طرح ظرفیت پذیرش واسکان مهمانان نوروزی نسبت به سال گذشته رشد 11 درصدی داشته است

شهبازی گفت: فرهنگیان سراسر کشورمی توانند ازیکم  تا بیستم اسفند ماه  با مراجعه به سایت آموزش وپرورش فارس به آدرس اینترنتی http://fars.medu.ir  ویا به سامانه اسکان فرهنگیان به آدرس http://eskan.medu.ir  به رزرو اینترنتی مراکز اسکان نوروز92 در استان اقدام کنند.

وی با اعلام اینکه هماهنگی های لازم با دانشگاه فرهنگیان و معاونت پرورشی به منظور استفاده از ظرفیت خوابگاه دانشجویان واردوگاه ها به منظور اسکان مهمانان فرهنگی صورت گرفته است ، افزود: حدود پنج هزار وپانصد نفر از عوامل ستادی و اجرایی  ادارات آموزش وپرورش سراسر استان برای اجرای بهینه طرح بسیج شده اند .

شهبازی ادامه داد :65پایگاه  برای پذیرش  مهمانان در شیراز وسایر شهرستان ها از تاریخ 28 اسفند 91 لغایت 12 فروردین ماه 92 پیش بینی شده است .

رییس اداره تعاون وخدمات رفاهی فرهنگیان آموزش وپرورش با اعلام اینکه اطلاع رسانی یکپارچه در سراسر استان ، نصب بنر و پلاکاردهای لازم در مبادی ورودی  شهرها و میادین از جمله اقدامات پیش بینی شده برای راهنمایی مهمانان فرهنگی است ، تصریح کرد: هماهنگی های لازم با سایر نهادها به منظور اجرای بهینه طرح و فراهم کردن امکانات ، ایجاد امنیت لازم و پیشگیری از حوادث و خطرات احتمالی صورت پذیرفته است .

وی از ارسال بخشنامه اسکان و شیوه نامه اجرایی جهت ساماندهی ، وحدت رویه و برنامه ریزی در زمینه  طرح مذکور خبر داد و اضافه کرد : اهداء بسته های فرهنگی ، برپایی نماز جماعت  ، برگزاری نمایشگاه کتاب ، برگزاری مسابقات علمی ، فرهنگی ، ورزشی و هنری ، نمایش فیلم و ... از جمله اقدامات پیش بینی شده در پایگاه های اسکان است.

شهبازی با اشاره به اینکه اطلاعات و مشخصات کامل کلیه پایگاه های پذیرش مهمانان در سراسر استان از نیمه دوم اسفند ماه در سایت اسکان درج خواهد شد ، تاکید کرد : تیم های نظارتی استانی و منطقه ای قبل و حین اسکان به منظور نظارت و ارائه خدمات مطلوب تشکیل خواهد شد و بیمه شناور نیز  به منظور پوشش بیمه ای کلیه ی مهمانان فرهنگی پیش بینی  شده است .

رییس اداره تعاون وخدمات رفاهی فرهنگیان آموزش وپرورش با توجه به رویکرد عدم  درآمد زایی طرح مذکور و تامین هزینه حامل های انرژی و امور جاری اسکان از تعرفه تعیین شده براساس سنوات گذشته خبر داد و خاطر نشان کرد : فرهنگیان از طریق سیستم پیامک 30007939 و یا تماس با شماره تلفن های 2341141-0711 (ستاد مرکزی اسکان) می توانند  پیشنهادات و انتقادات خود را در این زمینه  ارائه کنند.

خاطر نشان می شود آموزش وپرورش استان فارس در زمینه پذیرش واسکان مهمانان نوروزی در سال گذشته در سطح کشور مقام اول را کسب کرده است


 
امتیاز دهی
 
 

بیشتر
نسخه قابل چاپ
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (meduguest)


Powered By Sigma ITID.