خانه
تماس با ما
نقشه سایت
14:081391/9/22 چهارشنبه
رئیس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش فارس خبر داد:
فعالیت 40 خانه معلم در سطح استان فارس

رئیس اداره تعاون و امور رفاهی کارکنان آموزش و پرورش فارس در گردهمایی مدیران مراکز فرهنگی ، رفاهی ودرمانی فرهنگیان کشور در شیراز گفت: در راستای خدمات رسانی بهینه به فرهنگیان 40 خانه معلم در سطح استان وجود دارد.

به گزارش اداره روابط عمومی آموزش وپرورش فارس ،خدابخش شهبازی اظهار داشت: از این تعداد سه مرکز رفاهی در شهر شیراز قرار دارد که دو مرکز فرهنگیان شهر شیراز دارای امکانات اسکان نیز است.

وی ادامه داد: در شهرستانهای جهرم، لار، کازرون، مرودشت، خرامه، فیروزآباد، فسا، استهبان نیز باشگاه فرهنگیان با امکانات اسکان وجود دارد.

خدابخش شهبازی اظهار داشت: در ایام نوروز بیش از 2 میلیون نفر در روز پذیرش داشته‌ایم که این امر باعث شده است استان فارس از نظر اسکان رتبه نخست را میان باشگاه‌های فرهنگی کشور به دست آورد.

رئیس اداره تعاون و امور رفاهی کارکنان آموزش و پرورش فارس همچنین بیان کرد: به منظور خدمات رسانی بهداشتی درمانی به فرهنگیان چهار درمانگاه ویژه فرهنگیان نیزدر سطح استان فارس وجود دارد تا فرهنگیان با مراجعه به آنها بتوانند مسائل درمانی خود را راحت تر انجام دهند.

وی با اشاره به ارائه خدمات توسط درمانگاه‌های فرهنگیان در استان فارس ابراز داشت: چهار درمانگاه ویژه فرهنگیان در شهرهای شیراز، فسا، استهبان و مرودشت فعال است که به فرهنگیان خدمات ارائه می‌کنند.

 
امتیاز دهی
 
 

بیشتر
نسخه قابل چاپ
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (meduguest)


Powered By Sigma ITID.