خانه
تماس با ما
نقشه سایت
11:271391/6/19 يكشنبه
دبیر ستاد پروژه مهر آموزش وپرورش فارس خبر داد:
حضور 72هزار دانش آموز کلاس اولی در مدارس استان فارس

دبیرستاد پروژه مهر آموزش وپرورش فارس گفت: در سال تحصیلی جاری 72هزاردانش آموز در پایه اول ابتدایی در استان فارس مشغول به تحصیل خواهند شد.
به گزارش ادار ه روابط عمومی آموزش وپرورش فارس ، محمدحسین خواجه زاده گفت: امسال روز 29 شهریور ماه تمامی دانش آموزان پایه اول ابتدایی در مدارس حضور خواهند یافت ودر مراسم جشن شکوفه ها شرکت خواهند کرد.
دبیرستاد پروژه مهر آموزش وپرور فارس همچنین از حضور64هزار دانش آموز پایه ششمی در استان خبر داد وگفت: امسال برای اولین بار نیز تمام دانش آموزان این پایه در درروز 28 شهریور طی مراسمی حضور خود را در این پایه جشن خواهند گرفت .
خواجه زاده همچنین از حضور بیش از 20 هزار نوآموز در نزدیک به 400 مرکز پیش دبستانی در استان خبر داد وگفت: برای این نوآموزان نیز در روز 28 شهریور ماه در تمامی این مراکز مراسم جشنی به نام غنچه ها برگزار خواهد شد.
خواجه زاده همچنین از آماده سازی 36هزار کلاس درس در قالب بیش از 8000 مدرسه در تابستان امسال در استان فارس خبر داد وگفت: با تدابیری که اندیشیده شده به یاری خداوند اول مهر ماه تمامی مدارس آماده وپذیرای ورود دانش آموزان هستند.
دبیرستاد پروژه مهر آموزش وپرورش فارس از آموزش تمام دبیران پایه دوم وششم ابتدایی استان باتوجه به تغییرات کتاب درسی خبر داد وگفت:آن دسته از دبیرانی که پایه ومقطع خود را تغییر دادند در تابستان در کلاس های آموزشی شرکت کردند.
خواجه زاده ضمن بیان این مطلب که توزیع کتب درسی راهنمایی ومتوسطه در تمامی کتابفروشی ها ومراکز عرضه کتاب از اول شهریور ماه آغاز شده است گفت:کتب ابتدایی نیز در بین تمام مدارس استان توزیع شده که انشا، ا... اول مهرماه تمام دانش آموزان ابتدایی پس از حضور در مدرسه کتب خود را تحویل خواهند گرفت.
خاطر نشانی می شود امسال بیش از 8هزار مدرسه دراستان فارس پذیرای بیش از 800هزاردانش آموز خواهند بود. 
امتیاز دهی
 
 

بیشتر
نسخه قابل چاپ
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (meduguest)


Powered By Sigma ITID.