پورتال اداره کل آموزش وپرورش استان فارس
کدمطلب: U92lLzLi      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ ۱۱:۱۱:۲۴      تعداد بازديد اين صفحه:  ۴۵۵

آغاز رقابت 200 دبیر تربیت بدنی فارس در مسابقات علمی و تخصصی

رئیس اداره تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی آموزش و پرورش فارس گفت:مرحله استانی مسابقات علمی و تخصصی دبیران تربیت بدنی سراسر فارس با حضور 200 معلم تربیت بدنی آغاز شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس ،عباس حاجی زاده گفت: مرحله استانی بیست و هشتمین دوره مسابقات علمی و تخصصی دبیران تربیت بدنی فارس با حضور 200 تن از معلمان ورزش سراسر استان در حال برگزاری است .

وی گفت: این مسابقات در دو مرحله علمی و  عملی ، درپنج رده سنی  مختلف و با حضور 110 معلم وزش مرد و 90 معلم ورزش زن  به عنوان منتخبین شهرستان های و مناطق سراسر استان  برگزار می شود .

رئیس اداره تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی آموزش و پرورش فارس گفت: با برگزاری مرحله علمی این مسابقات ، همه شرکت کنندگان در این رقابت ورز شی ، توانمندی خود را در مرحله عملی و در  رشته های مختلف به نمایش می گذارند.

رئیس اداره تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی آموزش و پرورش فارس گفت: آزمون عملی این مسابقات شامل چهار مهارت توپی هندبال ، والیبال ، بسکتبال و فوتسال -دو رشته راکتی بدمینتون و تنیس روی میز ، رشته آمادگی جسمانی و دو 1600 متر می باشد. 

وی گفت: از بین شرکت کنندگان مرحله استانی این مسابقات ، درهر رده سنی یک نفر آقا و یک نفر خانم  و در مجموع 10 نفر به عنوان منتخب استان به مسابقات کشوری راه پیدا خواهند کرد.

حاجی زاده افزود: برای حضور در مرحله کشوری بیست و هشتمین دوره مسابقات علمی و تخصصی دبیران تربیت بدنی،هر کدام ازشرکت کنندگان علاوه بر کسب نمره حد نصاب علمی، باید در مرحله عملی این رقابت ها نیز در 2 مهارت از مهارت های توپی ، یک مهارت از مهارت های راکتی ، آمادگی جسمی و دو 1600 متر توانمندی خود را به رقابت بگذارند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه