پورتال اداره کل آموزش وپرورش استان فارس
کدمطلب: d06Iyhc6      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ ۰۹:۰۲:۰۲      تعداد بازديد اين صفحه:  ۳۰۱
رئیس سازمان دانش آموزی فارس خبر داد:

برگزاری المپیاد بازی های فکری با حضور بیش از 1600 دانش آموز از سراسر کشور در شیراز

رئیس سازمان دانش آموزی فارس از برگزاری اولین دوره المپیاد بازی های فکری دانش آموزان سراسر کشور با حضور بیش از 1600 دانش آموز در شیراز خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس ، محسن کلاری در جمع خبرنگاران گفت : اولین المپیاد بازی های فکری با عنوان رویش در 12 رشته  وبا حضور بیش از 1664  نفر از  دانش آمزان سراسر کشور در مدت 3 روز و به میزبانی استان فارس در شهریورماه برگزار می شود.

رئیس سازمان دانش آموزی فارس افزود : 310 دانش آموز فارس نیز به عنوان منتخبین دو المپیاد استانی در این المپیاد کشوری حضور دارند.

رئیس سازمان دانش آموزی فارس گفت: مرکز فعالیت های فکری آموزشی و سرگرمی با سه هدف آموزش بازی های فکری، برگزاری المپیاد های فکری، عرضه محصولات فکری ایرانی به دانش آموزان  از سال  94 کار خود را در شیراز آغاز کرد.

وی افزود: در دو سال گذشته این مرکز 2 المپیاد استانی برگزار کرده است که این دو المپیاد بیش از 10 هزار نفر از دانش آموزان استان  را در گیر فضای آموزشی بازی های فکری کرده است که از این تعداد 2500 نفر  موفق به حضور در المپیاد استانی شدند.

کلاری تصریح کرد: توان و پتانسیل سازمان دانش آموزی استان فارس باعث ایجاد دبیرخانه دائمی المپیاد ملی بازی های فکری در این استان شده است.

رئیس سازمان دانش آموزی فارس تاکید کرد: برنامه اصلی سازمان دانش آموزی انتخاب دانش آموزان تیم ملی و اعزام مقام آوران به المپیاد جهانی می باشد.

کلاری گفت :برای حضور موثر در المپیادهای جهانی این رشته از مسابقات از سرمایه گذاران بخش خصوصی دعوت می کنیم برای حمایت مالی و استفاده از پتانسیل های تبلیغاتی این المپیاد با ما مشارکت داشته باشند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه