پورتال اداره کل آموزش وپرورش استان فارس
کدمطلب: QnfTDvzO      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ ۱۲:۴۵:۱۹      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۵۶
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس خبر داد:

رتبه برتر فارس درنمایشگاه توانمندی اردوگاه های کشوری

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس گفت: توانمندی اردوگاه های کشور در گردهمایی مدیران اردوگاه های دانش آموزی سراسر کشور به نمایش گذاشته شد و نمایشگاه توانمندی های فارس به عنوان نمایشگاه برتر معرفی و حائز کسب لوح تقدیر و نشان دوره گردید .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، محمد نظری گفت: دومین دوره آموزشی ، مهارتی مدیران اردوگاه های دانش آموزی سراسر کشور با حضور فیض معاون پرورشی وزارت آموزش و پرورش ، مددی مشاور عالی مقام وزارت ، رئیس نوسازی و تجهیز مدارس کشور  و جمعی از مدیران اردوگاه های سراسر کشور و استان فارس  در اردوگاه کشوری شهید بهشتی اصفهان برگزار گردید .

وی گفت: در این دوره 3 روزه که به صورت کارگاهی برگزار شد، موضوعاتی از قبیل اصول برنامه ریزی ، مقررات مالی و درآمدزایی اردوگاه ، آشنایی با امور اداری و تشکیلات ، توصیه های حفاظتی و فرهنگی ، زیباسازی اردوگاه ، آشنایی با امور حقوقی و حمایت قضایی ، بهداشت محیط و مدیریت تغذیه و مدیریت بحران با حضور اساتید مطرح کشوری مورد بحث و تبادل قرار گرفت .

نظری افزود : مدیران اردوگاه های فارس برای حضور موثر در گردهمایی کشوری در اصفهان، در دوره آموزشی استانی که در محل اردوگاه میثاق آباده برگزار گردید نیز حضور فعال داشتند .

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش گفت : در حاشیه دومین دوره آموزشی مدیران اردوگاه ها نمایشگاهی از توانمندی های اردوگاه های کشور برگزار شد که نمایشگاه توانمندی های فارس  به عنوان نمایشگاه برتر معرفی و حائز کسب لوح تقدیر و نشان دوره گردید . 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه