پورتال اداره کل آموزش وپرورش استان فارس
کدمطلب: ca7vDrpC      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ ۱۲:۴۶:۱۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۶۱

رتبه برتر کشوری فارس در فعالیت های سواد آموزی

معاون سواد آموزی فارس گفت:بر اساس ارزیابی فعالیت های سواد آموزی سال 95، استان‌ فارس رتبه برتر کشوری را کسب کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، عیسی ملک پور گفت: اولین گردهمایی معاونین سوادآموزی ادارات کل آموزش و پرورش استان های کشور در سال 1396 ، از 12 الی 15  تیرماه در مرکز آموزشی رفاهی شهید هاشمی نژاد شهرستان ساری برگزار شد.

معاون سوادآموزی گفت :در این همایش 3 روزه عملکرد و کارکردهای استان ها نیز در قالب 21 شاخص  مورد ارزیابی قرار گرفت که بر اساس همین ارزیابی ، استان‌ فارس در سال 95 موفق به کسب رتبه برتر کشوری در فعالیت های سواد آموزی شد.

وی گفت: در این گردهمایی که با هدف بررسی عملکرد سازمان نهضت سواد آموزی در سال گذشته و بحث و گفتگو درباره مسایل، برنامه ها و طرح های جاری و همچنین افق های پیش روی سازمان در سال  96  برگزار شد، بیش از 90  تن از معاونین سوادآموزی و  روسای ادارات سوادآموزی سراسر کشور حضور داشتند.

معاون سواد آموزی فارس در ادامه گفت: روز دوم این  همایش به برگزاری کارگاه های تخصصی اختصاص داشت که روسای ادارت سواد آموزی به همراه معاونین خود در کارگروه های تخصصی سنجش ، ارزشیابی و نظارت ، برنامه ریزی دوره های سوادآموزی، مسائل اداری و مالی حضور یافته و درباره مسایل و برنامه های ستادی و استانی  به بحث و تبادل نظر پرداختند. 

گفتنی است سازمان نهضت سوادآموزی به منظور ایجاد هماهنگی، وحدت رویه، مدیریت و پشتیبانی برنامه های متمرکز و غیرمتمرکز و تبادل نظر در مورد شیوه‌های اجرای طرح های جاری و همچنین اتخاذ تصمیمات و سیاست های مورد نیاز در زمینه طرح ها و برنامه های در دست اقدام و جدید، سالانه اقدام به برگزاری  گردهمای فصلی برای معاونین سوادآموزی استانهای سراسر کشور  می نماید.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه