پورتال اداره کل آموزش وپرورش استان فارس
کدمطلب: gheEUVMm      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ ۱۳:۴۱:۳۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۶۸

سرود و نقاشی همگانی دانش آموزان فارس رتبه اول کشور شد

کارشناس مسئول فرهنگی هنری آموزش و پرورش فارس گفت: در مرحله کشوری مسابقات سرود و نقاشی همگانی ، دانش آموزان فارس با کسب 14 مقام ، رتبه نخست کشوری را از آن خود کرد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، ابراهیم نجفی نژاد گفت:مرحله کشوری مسابقات سرود و نقاشی همگانی با حضور 16 اثر از دانش آموزان فارس برگزار شد  که در این مسابقات استان فارس با کسب 14 مقام اول تا سوم در مجموع رتبه نخست کشوری را از آن خود کرد.

وی افزود: در مرحله اول این مسابقات ۱۹۳۲ آموزشگاه آثار منتخب دانش آموزان خود را  به مرحله منطقه ای ارسال کردند  که از این تعداد  ۳۲۴ اثر از ۵۹ منطقه در دو رشته نقاشی همگانی  سرود همگانی به عنوان آثار منتخب این مرحله به دبیر خانه استان ارسال شد.

وی گفت: با ارزیابی انجام شده در مرحله استان نیز  ۸ اثر در حوزه سرود و ۸ اثر نیز در حوزه نقاشی به مرحله کشوری ارسال شد که از این تعداد در رشته سرود همگانی استان موفق به سه مقام  اول ، دو مقام دوم و یک مقام سوم  کشوری شد.

دبیرمسابقات فرهنگی و هنری فارس افزود: در رشته نقاشی همگانی نیز تمامی 8 اثر ارسالی  به مرحله کشوری  رتبه برتر را بدست آورد و در مجموع استان فارس در این دو رشته حائز رتبه اول کشوری شد.

کارشناس مسئول فرهنگی هنری آموزش و پرورش فارس تصریح کرد: سرود و نقاشی همگانی یکی از فعالیت‌های گروهی است که با حضور و مشارکت حداکثری دانش آموزان مدارس و با هدایت و راهنمایی اولیاء مدرسه در سراسر مدارس استان فارس اجرا می‌شود .

نجفی نژاد افزود: همه دانش آموزان از استعداد لازم برای حضور در فعالیت های هنری و فرهنگی  مختلف برخوردار هستند و ویفه آموزش و پرورش کشف این استعدادها و تلاشبرای بروز و ظهور آنها می باشد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه