پورتال اداره کل آموزش وپرورش استان فارس
کدمطلب: A4QNgaQM      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ ۱۳:۴۳:۰۱      تعداد بازديد اين صفحه:  ۳۱۷
کارشناس مسئول فرهنگی هنری آموزش و پرورش فارس خبر داد:

گروه همسرایان فرهنگی نی ریز بر سکوی سوم کشوری ایستادند

کارشناس مسئول فرهنگی هنری آموزش و پرورش فارس گفت: گروه کرال فرهنگیان نی ریز فارس در جشنواره کشوری کرال فرهنگیان موفق به کسب رتبه سوم شدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، ابراهیم نجفی نژاد گفت: گروه هم‌ سرایان کرال فرهنگیان (همسرایان امورتربیتی) آموزش و پرورش نی ریز که به عنوان نماینده فارس در مرحله کشوری ششمین جشنواره کرال فرهنگیان حضور داشت، موفق به کسب رتبه سوم کشور شدند.

دبیر مسابقات فرهنگی و هنری فارس اظهار داشت: در مرحله استانی این جشنوراه در مجموع ۲۰ اثر مورد ارزیابی قرار گرفت  که در نهایت گروه فرهنگیان نی ریز  به مربیگری نادر کامرانی  موفق به حضور در مرحله کشوری شدند.

وی افزود: ششمین جشنواره کشوری همسرایان امور تربیتی به میزبانی اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار شد  که گروه اعزامی از فارس به این مسابقات در رقابت با ۷۵ گروه حاضر در جشنواره کشوری موفق به دریافت رتبه سوم شدند.

گفتنی است در آیین اختتامیه  این جشنواره اصغر مسعودی نماینده شهرستان های نی ریز و استهبان در مجلس شورای اسلامی و نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس نیز در جمع همکاران شرکت کننده جشنواره حضور پیدا کرده و از تلاش آنها تقدیر کردند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه