پورتال اداره کل آموزش وپرورش استان فارس
کدمطلب: 4AiQhwvI      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ ۱۳:۴۵:۴۳      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۹۰
مدیر کل آموزش و پرورش فارس تاکید کرد:

بهترین افراد جامعه باید معلم شوند

مدیر کل آموزش و پرورش فارس گفت: نیروهای آموزش و پرورش باید از بین بهترین افراد جامعه انتخاب شوند تا شایسته ترین افراد سکاندار نظام تعلیم وتربیت شوند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس ، حمید رضا آذری در آیین افتتاحیه دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 95  آموزش و پرورش فارس گفت: هیچ راهی جز نظام تعلیم و تربیت  صحیح را نمی توان  برای اصلاح  یک جامعه  تصور کرد ، بنا بر این معلمین نیز باید از بین  بهترین افراد جامعه انتخاب شوند.

مدیر کل آموزش و پرورش فارس خطاب به پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش گفت: شما در یک رقابت علمی موفق به ورود به حرفه معلمی شده اید و این یک عامل مثبت برای شما در کار معلمی است.

وی افزود: عشق و تعهد به کار معلمی در کنار تخصص علمی که شما از آن بهره مندید می تواند زمینه تربیت مدیران موفقی برای آینده آموزش و پرورش باشد.

آذری در ادامه گفت: مسئولیت شما در کلاس های درس بسیار سنگین است و باید تلاش کنید تا با همه دانش آموزان خود به صورت یکسان و با مهر و محبت رفتار کنید، چراکه اولین عامل موفقیت شما در کلاس درس همین عشق ورزی و دوست داشتن شاگردان است.

مدیر کل آموزش و پرورش فارس با اشاره به نقش الگویی معلم برای دانش آموزان و افراد جامعه تاکید کرد: معلمی می تواند به نظام تعلیم و تربیت خدمت کند که ضمن برخورداری از دانش و صبر ،بتواند دانش آموزانی متفکر ، آزاد منش  و با اعتماد به نفس بالا پرورش دهد.

وی با بیان اینکه" نظام تعلیم و تربیت یک معجزه است" گفت: با وجود این نظام دیگر نیازی به معجزه نیست ، چرا که تعلیم و تربیت صحیح سرنوشت انسان ها را تغییر می دهد و تربیت انسان شایسته و با فضیلتی  که توان اصلاح جامعه را داشته باشد نیز از این مسیر مقدور است. 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه